Apie mus

Solano principai

 

Solano ir toliau augs būdama geriausia kompanija sprendžianti savo klientų priežiūros, remonto ir tiekimo poreikius. Kad tai įvykdytume, mes pralenksime klientų lūkesčius, sukursime ilgalaikius santykius su klientais ir būsime varomi rinkos bei novatoriški. Mes tikime, kad sugebame išklausyti savo klientų ir perspektyvių klientų poreikių suderintų su mūsų techniniais, gamybos ir logistikos resursais, kurie išskiria mus iš konkurentų rato, nesvarbu, ar jie būtų tarptautinės ar mažos nepriklausomos kompanijos.

 

Kiekvienas žmogus turės teisę ir bus raginamas skatinti pokyčius, pasiekti kompanijos tikslų. Kiekvienas kolega sieks šios augimo vizijos pripažindamas, kad konkurencinga kainos struktūra ir pelningumas yra esminiai dalykai norint būti sėkmingais.

 

Verslo sritis

 

Solano ir jos filialai parduoda platų spektrą priežiūros, remonto ir tiekimo produktų klientams Vakarų Europoje. Solano produktai apima suvirinimo elektrodus, suvirinimo medžiagas, alyvas, tepalus, chemines detales, valiklius ir priežiūros produktus. Šie produktai yra parduodami ir aptarnaujami pirmiausia per Solano pardavimų pajėgas.

 

Solano klesti dėka principo, kad Kompanija egzistuoja dėl savo produktų kokybės ir pardavėjų. Solano produktų standartinė kokybė prilygsta Europiniams reikalavimams. Kiekvienas žmogus prekyboje yra labai svarbus asmuo kompanijos šeimoje. Kaip grupė, pardavimų komanda turi didžiausią atsakomybę už Solano ateities sėkmę. Mes rūpinamės savo klientais numatydami ir tenkindami jų poreikius. Mes pateiksime kokybiškus produktus ir paslaugas, kurie suteikia vertę. Mes sieksime didelio klientų išsaugojimo ir pasitenkinimo.

 

Mūsų politika yra vykdyti Kompanijos reikalus atsižvelgiant į įstatymus ir pagal teisingus etikos standartus. Mūsų tikslas yra sukurti aplinką, kuri skatina nuolatinį tobulėjimą, kūrybiškumą, produktyvumą ir asmeninį pasitenkinimą. Tikslams pasiekti naudosime protą, lankstumą ir iniciatyvas. 

 

Partneriai: https://www.covid-tests.eu/

Яндекс.Метрика